Księgowość

Oferta

Sumienna obsługa

Proponujemy Państwu kompleksową pomoc w prowadzeniu małych i średnich przedsiębiorstw.

Doradzimy Państwu jaką wybrać formę działalności (bezpłatna porada)

Przeprowadzimy szybko i bezproblemowo wszelkie procedury rejestracyjne w sądach i urzędach

Zadbamy o prawidłową obsługę księgową, korzystne ubezpieczenie, właściwy nadzór BHP, załatwimy wszelkie formalności związane z zatrudnieniem i zwalnianiem pracowników, a nawet pomagamy uzyskać dotację unijną.

Dopasowujemy się do potrzeb naszych Klientów i świadczymy usługi w takim zakresie, jakiego od nas oczekują.

Business man using calculator finance and accounting concept.
Accounting and taxes
Accountancy and bookkeeping office supplies

Zasady współpracy

Z naszymi klientami zawieramy umowy o stałą obsługę bądź jednorazowe zlecenia. Tylko pisemna umowa z naszym biurem daje Państwu pełną gwarancję ochrony ubezpieczeniowej z naszych polis OC.
Po podpisaniu umowy z naszym biurem przejmujemy za Klienta, w uzgodnionym zakresie, obowiązki księgowe, sprawozdawcze i inne np. związane z wypłacanym wynagrodzeniem. Klienci koncentrują się na przedmiocie swojej działalności i ograniczają czynności księgowe do rzetelnego dokumentowania operacji gospodarczych. Ustalamy indywidualnie częstotliwość i sposób przekazywania dokumentacji księgowej. Wyznaczamy osoby odpowiedzialne w naszym biurze za obsługę i kontakt z Klientem. Ustalamy wiele technicznych szczegółów nowo nawiązanej współpracy.
Zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę, lub usługi tylko jednego z działów naszej firmy.

Proponujemy Państwu trzy formy świadczenia usług księgowych i obsługi wypłacanych wynagrodzeń:

Usługa tradycyjna

Dostarczacie Państwo dokumenty do Biura LICZYK lub odbieramy je od Państwa, a następnie księgowane są one w naszej siedzibie. Tradycyjna i najczęściej wybierana forma usług księgowych.

Obsługa w siedzibie Klienta

Nasz pracownik księguje dokumenty u Państwa w firmie. Warunkiem tej formy usług jest zapewnienie naszemu pracownikowi odpowiedniego dostępu do Internetu. Księgowy pracuje w sesji terminalowej na naszych serwerach i na naszym oprogramowaniu. Zaletą tej usługi jest pozostawanie dokumentów w siedzibie firmy oraz bezpośredni kontakt z osobą księgującą.

Usługa e-księgowość

To nasza najnowsza forma świadczenia usług księgowych oraz pełnej obsługi wypłacanych wynagrodzeń. Za niewielką opłatą – już od 150 zł netto – poprowadzimy księgowość dowolnej firmy z terenu całej Polski! Również dla dowolnej firmy z terenu całej Polski zapewnimy pełną obsługę wypłacanych wynagrodzeń. Warunkiem jest przekazywanie nam dokumentów w formie elektronicznej (pliki PDF, skany dokumentów w standardowych formatach). Wszystkie kontakty Klienta z biurem odbywają się za pomocą poczty elektronicznej i stron internetowych (księgi on-line). Odpowiedzi na wszystkie problemy, wątpliwości i pytania od naszych klientów wysyłamy co tydzień w formie specjalnie zredagowanego e-biuletynu.
Calculators and documents. Accounts department.
Magnifying glass on chart graph for analysis account business trade.
Remote Accounting Finance Jobs. Online Accounting Solution. Candid portrait of female accountant
Business graphs, charts on table. Financial development, Banking Account, Statistics

Oprócz podstawowej usługi prowadzenia księgowości proponujemy:

Często Klienci oczekują od biura innych, nietypowych usług, np. wysyłki korespondencji firmy, a dobre biuro powinno zapewnić jak najszersze spektrum swoich usług. Tacy właśnie jesteśmy.
Uważacie Państwo, że taka usługa jest pewnie droga i stać na nią tylko większe firmy. Biuro LICZYK zawsze stało na stanowisku, że na nasze usługi powinno być stać każdego Klienta. Nie można jednak oczekiwać profesjonalnej i rzetelnej obsługi za cenę z „szarej strefy”.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami w wygodny dla Ciebie sposób.